MEGELLI 125 R

Kód: 10-11
59 990 Kč / ks 49 578,50 Kč bez DPH

Zvolte variantu

První kapotovaný silniční motocykl z naší nabídky! Vývoj MEGELLI Motocykly MEGELLI byly vytvořeny, aby splnili požadavky na nové výrobky v určitém sektoru trhu. Rozhodli jsme se zhotovit inovovaný typ motocyklu: každý z jedinečných modelů byl konstruován od základu vzhůru. Finanční a technický závaz

Detailní informace

Varianta: bílá
Momentálně nedostupné | 10-11
59 990 Kč / ks
49 578,50 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Další náhledy:

width=100
width=100
width=100
width=100
width=100

První kapotovaný silniční motocykl z naší nabídky!

Vývoj MEGELLI
Motocykly MEGELLI byly vytvořeny, aby splnili požadavky na nové výrobky v určitém sektoru trhu. Rozhodli jsme se zhotovit inovovaný typ motocyklu: každý z jedinečných modelů byl konstruován od základu vzhůru. Finanční a technický závazek pro tento projekt je značný, ale team MEGELLI se chopil této výzvy s nadšením, zručností a jednotně se zaměřením na klíčové oblasti: KVALITNÍ KONSTRUKCE, STROJNÍ VÝROBA.

OD SNU KE STROJI

Konstrukce MEGELLI
Kreativní společnost se znalostí a zkušeností v průmyslu byla rozhodnuta splnit naše požadavky. Team, který věřil v naše cíle a porozuměl našemu konceptu finálního výrobku byl vybrán z předních evropských motocyklových konstruktérů. Byla použita obráběcí technologie C.A.D., aby převedla originální konstrukční údaje do virtuální počítačové konstrukce, aby vdechla nový život do procesu. Konečný výsledek mohl být posouzen a analyzován je-li zaručeno splnění přísných konstrukčních a výrobních kritérií, ještě než bude vyroben jediný díl.

VYTVOŘENÍ SNU

Zpracování MEGELLI
Po ukončení virtuálních konstrukcí byla vybrána přední evropská strojní firma pro otestování výrobních zařízení a proveditelnost konstrukce; opět byl použit počítačový virtuální proces FEA. To poskytlo záruku a důvěru uskutečnit další krok ve výrobě funkčních modelů pro zátěžové testy spočívající ve výdrži, únavě a spolehlivosti.
Během tohoto procesu bylo ujeto 50.000 testovacích mil.

VZHLED UDĚLÁ CO MŮŽE, KRÁSA CO MUSÍ

Kvalita MEGELLI
Kvalita je prioritou! V konstrukci, ve zpracování a ve výrobě ji má pouze ten nejlepší.

KDYŽ SE SNY STANOU REALITOU

Výroba MEGELLI
Výběr výrobního zařízení je stejně důležitý jako vytvoření originální konstrukce: tam se finální výrobek stává realitou. Devět let znalostí a zkušeností, spolupráce s výrobci z celého světa nám dala důvěru v náš výběr – firma, která umí dávat kvalitu za cenu požadovanou uživatelem.

ŠŤASTNÍ JSOU TI, KTEŘÍ SE ODVAŽUJÍ SNÍT

Motocykly MEGELLI
Při této příležitosti chceme osobně poděkovat těm společnostem a jejich váženému a kvalifikovanému personálu, kteří byli nebo pokračují v aktivním zapojení se do vývoje a do uvedení na trh tohoto nového a vzrušujícího globálního druhu.

 

technické údaje :


 - typ motoru 4-taktní 1-válec chlazený vzduchem
 - převodovka 5-ti stupňová
 - brzda přední Kotoučová
 - brzda zadní Kotoučová
 - kola přední Hliníkový ráfek 17 / 2,75
 - kola zadní Hliníkový ráfek 17 / 3,5

Doplňkové parametry

Kategorie: Megelli
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: