Popruh s ráčnou a háky 5t 8m CAR

Kód: 17397
365 Kč / ks 301,70 Kč bez DPH
Skladem

Přepravní popruh s upínáním 5t 8m Nabízíme velice kvalitní upevňovací pásy vyrobené v EU. Jsou známé pod názvy přepravní pásy, kurty, kurtny, kurtovací pásy, upínací popruhy, přivazovací popruhy, fixační pásy, zajišťovací pásy, vázací popruh (cargo lashing, ratchet tie down, ratchet straps, ratsche

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přepravní popruh s upínáním 5t 8m


Nabízíme velice kvalitní upevňovací pásy vyrobené v EU. Jsou známé pod názvy přepravní pásy, kurty, kurtny, kurtovací pásy, upínací popruhy, přivazovací popruhy, fixační pásy, zajišťovací pásy, vázací popruh (cargo lashing, ratchet tie down, ratchet straps, ratschenzurrgurte). Přepravní popruh s upínáním je ideální prostředek k upevnění nákladu a jeho zabezpečení proti pohybu a následnému poškození. Používá se především v automobilovém průmyslu při přepravování palet aj materiálu, zajištění nadměrných břemen, sudů, trubek, kmenů… Zabezpečení přepravovaných dopravních prostředků na tahačích, dále pro campingové karavany …..
Mezi hlavní výhody patří snadná manipulace a velká výdrž. Zároveň jsou zárukou bezpečnosti i pro ostatní uživatele komunikací. Utahování popruhu pomocí univerzální ráčny s až dvacetinásobnou utahovací silou. Přepravní popruh je dvoudílný a zakončen ocelovými háky, pevná část s ráčnou je dlouhá 0,3 m a druhá část může být libovolně dlouhá. Je tedy ideální pro nákladní ale i osobní dopravu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Popruhy, upínače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: