Spray na opravu pneu 500 ML SLIME QUICK USA

Kód: 15968
199 Kč / ks 164,50 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Výhody:1. Neobsahuje latex (pneu se jednoduše po opravě vypláchne vodou)2. Opraví větší průpich než jiné spreje (až 4,7 mm)3. Neškodí TPMS elektr. ventilům v pneu4. Větší balení 0,5 l více nafouká…5. Nehořlavý6. Uživatelsky jednoduchý, oprava během minuty.   Opraví okamžitě průpich velikostí až 4,

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výhody:
1. Neobsahuje latex (pneu se jednoduše po opravě vypláchne vodou)
2. Opraví větší průpich než jiné spreje (až 4,7 mm)
3. Neškodí TPMS elektr. ventilům v pneu
4. Větší balení 0,5 l více nafouká…
5. Nehořlavý
6. Uživatelsky jednoduchý, oprava během minuty.

 

Opraví okamžitě průpich velikostí až 4,7 mm bezdušové pneu a za několik sekund rovnou dofoukne i pneumatiku. Zcela nové nehořlavé složení obsahu pro nouzové případy defektů. Neškodí TPMS elektronickým ventilům vozu. Vhodné i proti pomalému úniku vzduchu.
? Obsah balení určený pro standartní velikosti pneu jako: osobní vozy, přívěsné vozíky, malé dodávkové vozy, minivozy.
? Quick Spair sprej je určen pro nouzovou dočasnou opravu defektu.
? Není určen pro motocykly.
? Tento produkt je bezpečný jak pro uživatele, tak pro pneumatiku.
? Pro jednorázové použití
? Konečně bezpečný, uživatelsky příjemný sprej pro havarijní opravu pneumatiky pro všechny řidiče! Slime je celosvětový lídr v oblasti péče o pneumatik. U tohoto spreje je všechno, co má zákazník očekávat od aerosolové opravy: rychlost, jednoduchost a dostupnost bez nebezpečí spojené s běžně dostupnými aerosolovými opravnými prostředky.
? Nejen že Quick Spair je rychlý ekonomický, je speciálně navržen tak, aby byl uživatelsky přátelský a to i pro ty, kteří nejsou obeznámeni s opravami svépomocí. Stačí sundat kryt, připojit zelenou hadičku na ventilek a zmáčknout zelené tlačítko. Během několika sekund je průpich uzavřen a pneumatika nahuštěna. Quick Spair je nehořlavý a vyčistí se z pneumatiky obyčejnou vodou.

Slime pneu utěsňovač a prevence průpichů je testován pro použití ve všech pneumatikách. Po instalaci (nalití do pneu) zůstává Slime stále kapalný a neztvdne či nevyschne. * PRINCIP * V otačející se pneu při jízdě tlačí odstředivá síla zelený tmel Slime na plochu běhounu a vytváří tak ochranou vrstvu, která okamžitě po jakémkoliv průpichu do velikosti 6mm do otvoru vnikne a ten následně utěsní. Slime tmel zůstává po aplikaci do pneu AKTIVNÍ (živý) ještě 2 roky. Slime není určen pro řešení poškozených bočnic pneu, patek, netěsností ráfků pneu a taky netěsných ventilů. SLIME je určen pro rychlé opravy silničních pneumatik.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky
Kód zboží: 66499
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: