Sprej na lepení pneu 400ml K2

Kód: 16151
175 Kč / ks 144,60 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Podrobný popis K2 TIRE KOKTOR je sprej který opravuje vpichy do všech typů pneumatik, ať bezdušových tak i s duší a to bez nutnosti demontáže pneumatiky. Vhodné zejména pro osobní automobily a motocykly. Latexová látka rychle a účině těsní většinu defektů bez demontáže a nářadí. Přípravek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podrobný popis

K2 TIRE KOKTOR je sprej který opravuje vpichy do všech typů pneumatik, ať bezdušových tak i s duší a to bez nutnosti demontáže pneumatiky. Vhodné zejména pro osobní automobily a motocykly. Latexová látka rychle a účině těsní většinu defektů bez demontáže a nářadí. Přípravek nemá vliv na vyvážení kola.

Použití: Odstranit předmět, který defekt způsobil. Je-li to možné, popojet či kolo otočit tak, aby byl ventilek nahoře. Důkladně našroubovat koncovku na hadičce na ventil pneumatiky. Držte plechovku dnem vzhůru a ztlačte ventil na spreji. Aplikujte celý obsah spreje do pneumatiky cca 1-2 min. Odpojte hadičku od pneumatiky a ihned popojet 5km max rychlostí 35km/hod. Oprava má charakter dočasný - než vyhledáte servis. Informujte servis o použití tohoto přípravku.

Objem: 400ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Oprava pneu
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: